צבי סוכות
צבי סוכותצילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

היום יישבר שיא כל הזמנים באישורי בניה, הכרה בישובים חדשים ביו"ש, פי עשרה מכל שנה אחרת בהכרזות על אדמות מדינה וביטול דה פקטו של חלק מהסכמי אוסלו.

החלטת הקבינט האחרונה היא מהלך אסטרטגי מהמשמעותיים שנעשו פה בעשורים האחרונים.

ראשי הרשות הפלסטינית התרגלו במשך שנים שאין כל מחיר למלחמה שהם מנהלים נגד מדינת ישראל.

לא רק שאין מחיר, למרבה האבסורד התנהלות ממשלות ישראל לימדה אותם כי ככל והמערכה אותה הם מנהלים נגדנו מתעצמת כך גוברת התלות הבטחונית בהם כדי "לייצר שקט".

הקונספציה במערכת הביטחון כאילו אפשר לסמוך על שירותיהם של תומכי הטרור מהרשות מתנפצת עם כל יום שעובר.

בכירי הרשות נהנו מגישה בלתי מוגבלת ללא בידוק לכל מקום בישראל, מרישיונות מסחר חופשיים לעסקיהם המושחתים, שליטה כמעט מוחלטת בכלכלה ביו"ש והכל תוך כדי נסיעות בכל העולם להנדוס המערכה המדינית נגד מדינת ישראל.

עלילות בבתי המשפט בעולם, עלילות על חיילי צה"ל בכל כלי התקשורת הגדולים בעולם, יצירת נרטיב אנטישמי שקונה שביתה בכל מדינות העולם כמעט, קמפיין השקר על אלימות המתנחלים, משכורות עתק למחבלים, הפרה של הסכמי אוסלו בכל פינה ותוכנית אדירה להשתלטות על שטחי סי אלו הדברים שמעסיקים אותם ביום יום.

מטרת המערכה אותה הם מנהלים בכל הזירות היא להכריח את מדינת ישראל להכיר בסופו של דבר במדינה פלסטינית שתהווה איום קיומי על מדינת ישראל. מדינה שתהפוך את כפר סבא לכפר עזה.

מדינת ישראל נלחמה לאורך השנים בתסמינים אבל אף פעם לא העזה להתמודד עם החיידק האלים.

לא עוד. החלטת הקבינט האחרונה מלמדת את כלל השחקנים בזירה שכללי המשחק השתנו.

הסכם אוסלו איננו עוד אקסיומה חסינת כל ומי שמנהל את המערכה נגד מדינת ישראל ישלם מחירים אישיים ולאומיים.

שורת הצעדים עליהם החליט הקבינט בהובלת השר סמוטריץ' ממוססים את כל מה שהתרגלו אליו בכירי הרשות ומעבירים מסר ברור לקהילה הבין לאומית.

1. בכירי הרשות אינם חסינים עוד וכל ההטבות להן הן זכו עד אתמול במסגרת הסכמי אוסלו מבוטלות.

2. הסכם אוסלו לא קדוש יותר ומדינת ישראל מושכת לעצמה את הסמכויות לאכוף את החוק בכל אתרי המורשת שלנו גם בשטחי בי דוגמת הר עיבל תל ארומה וכו' וכן בכל מה שנוגע לאיכות סביבה כמו משרפות ומחצבות שפוגעות מאוד באיכות החיים ביו"ש.

3. כל צעד שלהם לטובת מדינת טרור פלסטינית = עוד צעד בשטח שירחיב באופן משמעותי את האחיזה היהודית בשטח.

4. היום יאושרו עוד 6,000 יחידות דיור ביהודה ושומרון ובכך נגיע לשיא של כל הזמנים באישורי הבניה ביו"ש ועוד מול ממשל דמוקרטי עוין להתיישבות.

בנוסף, מושכת המדינה לעצמה מחדש את הסמכות לאכוף את החוק במדבר יהודה בשטח בו בונה הרשות עיר חדשה (השמורה ההסכמית).

זה לא נגמר פה, הישובים בהם הכירה מדינת ישראל נמצאים במקומות הכי אסטרטגיים למלחמה בתכנית פיאד להשתלטות על השטחים הפתוחים.

הישוב אביתר קוטע את הרצף הערבי מגוש קבלאן/ יתמא לגוש ביתות ועקרבא.

הישוב גבעת אסף משמר את אחד הצמתים המרכזיים ביו"ש באחיזה יהודית וקוטע רצף ערבי שיכל לחנוק את הישוב בית אל.

אדוריים בהר חברון קוטעת רצף ערבי אדיר באזור.

שדה אפרים שבבנימין קוטעת גם היא רצף ערבי ויוצרת רצף יהודי בין גוש טלמונים למודיעין עלית.

הישוב החדש חלץ שבגוש עציון מרחיב בענק את שטחה של ירושלים לכיוון גוש עציון.

החלטת הקבינט יחד עם חיזוק 70 החוות החקלאיות ביו"ש קוברות בקבורת חמור את החלומות והתכניות הפרועות של סאלם פיאד ושות' ליצירת רצפים ערביים ביהודה ושומרון כדי לממש מדינה פלסטינית דה פקטו על רוב השטח.

רעיון המדינה הפלסטינית הוא האיום הגדול ביותר על מדינת ישראל והפלירטוט איתו פגע אנושות במשך עשורים במערכת החיסונית של המדינה.

בשמו חיזקה מדינת ישראל את הגוף שנלחם בנו בכל העולם, בשמו מדינת ישראל נמנעה מלבנות ברחבי יו"ש ובעיקר לא בנתה אף תכנית אמיתית וארוכת טווח למלחמה בטרור כדי לא "לעצבן את הרשות".

תזכרו את התאריך. החלטת הקבינט הזו היא הסימן הראשון לסיבוב נושאת המטוסים של מדינת ישראל מרעיון המדינה הפלסטינית לקבורת החמור שלו.