להתאפר עם איירבראש: יעל בלום בדקה - וסיכמה

קומפרסור זעיר מתיז על הפנים את החומר ובונה את האיפור לאט ובעדינות. יעל בדקה את האיירבראש של Temptu וחזרה כדי לספר.

יעל בלום , ג' באלול תש"פ

להתאפר עם איירבראש: יעל בלום בדקה - וסיכמה-ערוץ 7
מייקאפים
צילום: Temptu Israel

השבוע אני רוצה לספר לכן על חברת איפור גדולה שהזמינה אותי להתנסות במוצרים החדשים שלה.

לפני שנתחיל, אפתח בגילוי נאות: החברה פנתה אליי ונתנה לי ללא תשלום כמה מוצרים להתנסות ולכן שכל אחת תעשה על פי ראות עינייה. אספר לכן קצת על המוצרים ואז על חוויית ההתנסות האישית שלי על עצמי דווקא בכובע של חובבת איפור ולא מאפרת מקצועית.

אז ככה: לפני שלושה שבועות נסעתי לראשון לציון, לחברת Temptu המתמחה באיירבראש. למי שלא מכירה את הטכניקה- מדובר על קומפרסור, מעין אקדח, שמתיז על הפנים את החומר ובונה בצורה עדינה וטבעית את האיפור, החל ממייקאפ ועד איפור עיניים. כמובן שיש לתרגל את הטכניקה והיא שונה מהצורה בה אנחנו רגילות להניח מייקאפ עם מברשת/ ספוגית/ אצבעות.

מייקאפ עם קומפרסור
צילום: Temptu Israel

החידוש שבגללו חברת טמפטו הזמינה אותי, הוא פיתוח הליין החדש שלהם, מוצרי איפור שלא דורשים שימוש בקומפרסור, אלא ניתן להניח אותו כמו שאנחנו רגילות במגוון כלי האיפור שיש לנו. למעשה, החברה טוענת שהפורמולה החדשה של המוצרים כוללת בתוכה את אפקט "האיירבראש" הטבעי, ועל כך ניתן להשתמש בו בכל האמצעים.

חברת טמפטו מאוד גאה בפורמולה של המייקאפ החדש הנקרא "perfect canvas" והם טוענים שהוא עמיד בפני מריחה ולחות, בעל גימור מאט טבעי (ועל כן הוא פחות לחותי), כיסוי נבנה מקליל ועד אטום, בלתי מורגש על העור ומגיע ב-24 גוונים המוכנים לשימוש מיידי. בשונה מהליין הקודם שנועד יותר למאפרות מקצועיות, בו מספר גווני המייקאפ היה קטן יותר ויועד לערבובים, בליין החדש מספר גבוה של גוונים על מנת שכל בחורה תוכל למצוא את הגוון המדויק שלה בלי להסתבך.

אני בטוחה שיעניין אתכן מה דעתי על המייקאפ.

נתחיל במבחן העמידות- השתמשתי במברשת די דחוסה על מנת לקבל כיסוי קל-בינוני (עם ספוגית צריך להשתמש ביותר חומר ולעבוד יותר זמן כי הספוגית בעצמה בולעת מעט חומר והופכת את הכיסוי לשקפקף) ואכן המייקאפ לא זז מהפנים, אלא אם כמובן נגעתי בפנים וראיתי שאריות של מייקאפ על האצבעות. די לגיטימי.

בזכות הדקיקות של המייקאפ הוא "יושב" בצורה טובה על העור, ונשאר עמיד לאורך כל היום. גם אחרי שעות עם מסיכה על הפנים כמעט לא נראו כתמי מייקאפ על המסיכה!

בסוף היום הסרתי את המייקאפ עם מסיר איפור על בסיס שמן והוא ירד בצורה נעימה מהפנים ודי בקלות.

נמשיך לגימור- המייקאפ אכן מגיע בגימור מאט, לא הייתי אומרת טבעי, אבל לבנות עם עור רגיל-שמן שמחפשות מייקאפ מאט, או בנות שמחפשות כיסוי דק וקליל אבל כזה שאפשר לבנות את רמת האטימות שלו, הוא יכול להתאים. לבנות עם עור נוטה ליבש, הייתי ממליצה להכין את העור היטב עם קרם לחות עשיר כדי שהמייקאפ לא "ייתקע" באיזורים יבשים.

לגבי הכיסוי והתחושה על העור- אכן הכיסוי נבנה בצורה יפה. אני אוהבת כיסוי יחסית דק, ואכן המייקאפ לא היה מסכתי על הפנים, הן מבחינת הכיסוי והן מבחינת התחושה. באיזורים בהם יש לי יותר אדמומיות הוספתי עוד חומר לכיסוי גבוה יותר והמייקאפ הצליח לאחד את הגוון.

למרות שהמייקאפ מאוד דליל, ועל כן הוא כמעט בלתי מורגש, הוא מסוגל לתת כיסוי יפה.

נוסף למייקאפ, ניסיתי גם סומק ושימר שמגיעים באותה פורמולה וגם אותם ניתן להניח גם מברשת/ספוגית/אצבעות. הסמקים מגיעים ב8 גוונים והשימרים ב3 גוונים. הסומק היה בהחלט יפה, עמיד, פיגמנטי מאוד ומספיקה נגיעה ממנו בשביל לקבל הסמקה טבעית ויפה, ישב טוב על המייקאפ וגם אהבתי את הגוון. השימר גם ישב יפה, בצורה מטושטשת וטבעית ונתן ברק עדין מאוד.

בואו נדבר רגע על המחיר - המייקאפ מגיע בכמות של 30 מ"ל (כמות סטנדרטית). המחיר של המייקאפ מגיע כמעט ל-200 שקלים (כרגע במבצע 198.4 ₪) ולמאפרות מקצועיות יש הנחה נוספת. באופן אישי, בתור חובבת איפור ולשימוש עצמי, לתקציב שלי הוא מעט יקר.

גם המחירים של הסומק והשימר שמגיעים ב-30 מ"ל הם כמעט 200 שקלים, כמו המייקאפ. לשיקולכן.

לסיכום, המייקאפ עמיד, בעל כיסוי נבנה בשכבות דקות, דקיק על הפנים וקיים במנעד רחב של גוונים. גם הסומק והשימר שניסיתי היו יפים וישבו בצורה טבעית מעל המייקאפ.

יעל בלום מאפרת מקצועית ומעבירה סדנאות אישיות. לכל שאלה, שיתוף או התייעצות בנושאי טיפוח, איפור ואסתטיקה מוזמנות לפנות אליי באינסטגרם העסקי שלי yael_blum_makeup. בואו, יהיה כיף 😊 מוזמנות לפנות באהבה גם במייל yaelipas@gmail.com.