10 הכתבות הכי נצפות השבוע

הנה 10 הכתבות שאתם, גולשי וגולשות אתר ערוץ 7, התעניינתם בהן במיוחד.

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , י"א בחשון תשפ"א

עדי ביטי
עדי ביטי
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

1. פגיעות מיניות. נושא חשוב ומאוד כאוב. בכתבה בה אמר הרב חנניה בלומרט כי הוא מודה במיוחס לו ומתנצל - אתם צפיתם בהמוניכם.

2. עדי ביטי הוציאה שיר חדש. הקליפ המלווה את השיר פרובוקטיבי מאוד ועורר סערה. בכתבה של יהונתן גוטליב על הוצאת הקליפ והסערה המתעוררת סביבו אתם צפיתם, וגם שאר הכתבות בנושא עוררו עניין רב.

3. אחרי הסערה סביב הקליפ של עדי ביטי, היא נשפטה בדין משמעתי על ידי ראש ענף התרבות בצה״ל לאור התבטאותה ברשת כנגד חברת הכנסת תהלה פרידמן. הכתבה הזאת הגיעה למקום השלישי השבוע.

4. בפורום הזהירו מפני הרב חנניה בלומרט ופרסמו את מסקנות הבירור שנערך נגדו, לאחר שנמנע מלעמוד בהתחייבויותיו.

5. כוכב הרשת הסעודי מוחמד סעוד סיפר: אבא שלי במצב קריטי מסרטן וקורונה יחד, אני נדבקתי. נתניהו איחל להם רפואה שלמה. אתם נכנסתם, צפיתם והתפללתם לרפואתם.

6. הסערה סביב הרב בלומרט לא הפסיקה להכות. הרב יהושע שפירא סיפר לעוזי ברוך על עבודתו של פורום תקנה על ההחלטה לפרסם את שמו של הרב חנניה בלומרט ועל משמעותה של החזרה בתשובה.

7. חזקי ברוך הגיע להלווית יהודה בארקן וצילם את יו"ר איגוד אמני ישראל כשהוא ספד ליהודה בארקן וביקש מהקהל להצטרף אליו במחיאות כפיים.

8. התעניינות מוצדקת ואופטימית סביב הכתבה על כך שקבינט הקורונה אישר כי כיתות ג'-ד' יחזרו ללימודים בקפסולות וכיתות א'-ב' ילמדו לסירוגין החל משבוע הבא.

9. מתנאל ראט הביא את הסיפור הבא: ראש העיר ביקש מהמנקה להשתתף בבחירות נגדו, אבל אז ציפתה לו הפתעה - היא ניצחה.

10. חזקי ברוך הביא את דבריו של הרב משה האגר, ראש המכינה הקדם צבאית יתיר שבירך את החייל, תלמיד המכינה לשעבר, שהדף שני ערבים שניסו לגנוב את נשקו. "קיבל חינוך ללחימה ועקשנות".