"בע"ה אעמוד בראש הממשלה הבאה"

בנימין נתניהו: המחנה הלאומי בראשות הליכוד זכה ביתרון מובהק. משה פייגלין: אם הייתי במקום ה-20 התמונה הייתה נראית אחרת.

חזקי ברוך, גני התערוכה , י"ז בשבט תשס"ט

יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, אמר הלילה (ד) בגני התערוכה "אנחנו לא יודעים את תוצאות האמת אבל גם אם הן חוזות את התוצאות הסופיות עולה המסקנה כי  העם בישראל אמר את דברו באופן חד וברור - המחנה הלאומי בראשות הליכוד זכה ביתרון מובהק".

נתניהו אמר כי ישראל עומדת עם איומים קשים: איומי הטרור, איומי הגרעין האיראני. "נדע להתמודד בהצלחה עם האתגרים הללו. הבוחר אמר את דברו".

"בעזרת השם אעמוד בראש הממשלה הבאה. אני בטוח שייעלה בידי להרכיב ממשלה רחבה. אני אפנה לשותפינו הטבעיים וכבר הערב שוחחתי עם ראשי הסיעות וקבענו להתחיל מחר בשיחות על הרכבת הממשלה הבאה ואח"כ אפנה למפלגות הציוניות האחרות".

ח"כ ראובן ריבלין (הליכוד) הגיב לתוצאות המדגמים,"תמיד טוב להיות מודאג. אין ספק שהמחנה הלאומי ניצח, צריך לאחד כוחות אני מקווה שמחר התוצאות יהיו יותר טובות".

ח"כ ד"ר יובל שטינייץ (הליכוד) אמר הערב בגני התערוכה כי הוא מאוכזב מהמדגמים "אך צריך לזכור שמדובר במדגמים. אני מניח שמחר בבוקר יהיה נצחון ברור של הליכוד והמחנה הלאומי. נתניהו יהיה רה"מ הבא. הימין צריך ללמוד לקח", אמר שטייניץ, "צריך להפסיק את הפיצול ולתת בפעם הבאה את כל הכוח לליכוד. הגיע הזמן שהימין התבגר".

איש הליכוד, בועז העצני, אמר כי "היום האיזון בין הימין לשמאל שהופר ע"י הבגידה של שרון, חזר למשקלו הטבעי. הקמפיין היה שגוי ולא פסחו על שום טעות כמעט. בשעה שכל הציבור רצה ימין, הליכוד פזל לשמאל". לדבריו, "התוצאות של המדגמים היום הראו שהעליה של ליברמן גרמה למצביעי השמאל לבוא ולבחור בקדימה".

יו"ר מנהיגות יהודית בליכוד, משה פייגלין, הגיב לתוצאות המדגם ואמר, "אם הייתי במקום ה-20 התמונה הייתה נראית אחרת. מהרגע שנתניהו דחק מרשימתו הליכוד התדרדר מנצחון חד משמעי לתבוסה לליכוד. מחר בבוקר צריך לעשות חושבים".

מועמד הליכוד לכנסת, בני בגין, אמר בגני התערוכה בתל אביב ואמר כי יש להמתין לתוצאות האמת, "נתניהו יקים ממשלת ימין חזקה", אמר. במטה הליכוד שבגני התערוכה מתנגן השיר "אנחנו מאמינים בני מאמינים".

הבחירות לכנסת ה-18 בערוץ 7

מדגמי הערוצים: קדימה מובילה
ברק: לא נירתע מללכת לאופוזיציה
הרשקוביץ: נהיה שותפים בהובלת המדינה
כצל'ה: החבורה הקטנה תהיה הגדולה
גוש הימין עם 64 מול 56 מנדטים לשמאל
נתניהו: אפנה בראשונה למפלגות הלאומיות
איתם: ערביי ישראל מצביעים קדימה
שיעור ההצבעה עד 18:00: 50.4%
לבני: מי שיקבל יותר מנדטים הוא המנצח
"ההודעות בשם הרב אליהו - חוצפה"
ח"כ זבולון אורלב: גוש הימין מוביל
נתניהו: הצבעה לליכוד תבטיח מהפך גדול
תעלומת הפתקים האבודים
ברק: אנו במרחק נגיעה מלעבור את קדימה
התפרעויות בקלפי באום אל פאחם
לבני: להצביע - לא מתוך פחד או ייאוש
הרב יעקב יוסף: תומך באיחוד הלאומי
יו"ר האיחוד הלאומי הצביע בבית אל
רע"ם תע"ל שלחה נציגה מטעמה לבית אל
הקלפיות נפתחו, הבחירות יצאו לדרך
בחירות 2009 - שלב הסיכומים