10 הכתבות שעשו לכם את השבוע

אלו עשר הכתבות שגולשי ערוץ 7 אהבו במיוחד בשבוע החולף.

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , כ' בתשרי תשפ"א

1. העיתונאי יאיר שרקי חיבר קיצונים מהמגזר החרדי שהתקשרו לטלפון הנייד שלו לשיחת ועידה, ומה שקרה אחרי זה - הפיל אותנו מהכסא.

2. במיוחד בשבילכם מתנאל ראט אסף את פדיחות הזום המצחיקות בעולם ולא הפסקתם לצחוק.

3. התרגשנו יחד עם יוני קמפינסקי ללוות את הרב יהושע מרדכי שמידט, ראש ישיבת שבי שומרון ורב היישוב, שברוך ה' מחלים אט אט מנגיף הקורונה.

4. העיתונאי קלמן ליבסקינד ראה השבוע לראשונה את תמונת דודו שעל שמו הוא נקרא, אשר נספה באושוויץ בגיל 16, והתרגש.

קלמן ליבסקינד
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

5. שרת התפוצות עומר ינקלביץ' כתבה טור מיוחד ואתם אהבתם: איך עושים סגר ואיך יוצאים ממנו, איך מקבלים את אמון הציבור ומה נחוץ כדי לא לחזור לסגר שלישי.

עומר ינקלביץ'
צילום: דוברות

6. באופן חריג יחסית אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, כתב מה שיש לו להגיד על ההפגנות נגד אביו. אי אפשר היה להפסיק לקרוא באמצע.

7. בן שאול הביא את המכתב ששיגר מנהל אגף שירותי דת במשרד הדתות שם הוא מבהיר כי קיום חתונות מתאפשר רק כששני בני הזוג מתגוררים בטווח של אלף מטרים זה מזה.

8. בראיון מיוחד ליהונתן גוטליב אמר מפכ"ל המשטרה לשעבר רוני אלשיך את מה שהוא חושב על תקנות הסגר והאכיפה המשטרתית. אתם קראתם בהמוניכם.

רוני אלשיך
צילום: Flash90

9. זאת כתבה חשובה במיוחד: שלושה ילדים אושפזו בבית החולים "שיבא" עם פגיעת אצבע מלהבי מאוורר של חברת Müller. אתם רציתם לדעת ממה להזהר.

10. תיעוד מקומם במיוחד עלה לכותרות השבוע: שוטר יס"מ משליך דלי לעבר ילד חרדי בביתר עילית. ראש העיר הגיב: "כולי תקווה שמדובר במעידה חד פעמית''.