מירב בן ארי
מירב בן ארי צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

יו"ר הוועדה לביטחון פנים ח"כ מירב בן ארי (יש עתיד) הקשיבה אתמול (שלישי) לעדותו של חבר הכנסת לשעבר מיכאל בן ארי בוועדה ולאחר מכן אמרה שעדותו טלטלה אותה.

כזכור, לבקשת ח"כ איתמר בן גביר, הוועדה לביטחון פנים דנה בזימונו של בן ארי לחקירות משטרה בעקבות ציוצים בטוויטר. הדיון התקיים בהשתתפות נציגי הפרקליטות, המשטרה, ארגון 'בצלמו' ו'חוננו'. המשנה לפרקליט המדינה לשעבר נורית ליטמן הודיעה לבן ארי כי החקירה בעניינו הסתיימה, אולם למרות זאת המשטרה ממשיכה לזמנו לחקירות בעקבות ציוצים בטוויטר ולא מגישה כתב אישום.

"אני כנראה אחטוף פה אבל אקח סיכון", כתבה ח"כ בן ארי בחשבון הטוויטר שלה. ''לא הכרתי את חכ"ל מיכאל בן ארי. קראתי קצת כתבות עליו, בעיקר בתקופת הבחירות שבה נפסל מלכהן בכנסת, אבל היום שמעתי את העדות שלו בוועדה שלי והיא פשוט טילטלה אותי".

ח"כ בן ארי הוסיפה: "מקווה שהלקחים מהאירוע שלו יופנמו וילמדו, לא צריך להתנהל כך ולא משנה מאיזה צד אתה במפה הפוליטית".

מיכאל בן ארי בכנסת: רוצים לסתום לי את הפה

מי שמיהר לפרגן לה על הדברים הוא יו"ר 'הציונות הדתית' ח"כ בצלאל סמוטריץ'. "כתבתי כאן כבר כמה פעמים שמירב היא שמורת טבע בפוליטיקה הישראלית", הוא כתב בחשבון הטוויטר שלו.

עוד באותו נושא:

לדבריו, "יש בינינו לא מעט מחלוקות, אבל ההוגנות והמקצועיות והלב הגדול שלה הם מפתח אדיר והיא שליחת ציבור למופת. תודה מירב! כנסת ישראל ועם ישראל התברכו בשובך".

בצלאל סמוטריץ'
צילום: Sraya Diamant/Flash90

ח"כ עמיחי שיקלי (ימינה) כתב גם הוא: "אומץ לב, יושרה, רגישות ונחישות. אם אתם שואלים אותי מי חברת הכנסת שאני הכי מעריך התשובה שלי היא מירב בן ארי. לא רק בגלל הציוץ החשוב הזה, אלא בעיקר בגלל העבודה האפורה והסיזיפית שלה בוועדה לביטחון פנים ובחקיקה, פשוט מעוררת השראה".

עמיחי שיקלי
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

עוד באותו נושא:
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו