10 הכתבות הכי נצפות השבוע

הנה 10 הכתבות שאתם, גולשי וגולשות אתר ערוץ 7, התעניינתם בהן במיוחד.

תגיות: ערוץ 7
יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , ל' בסיון תשפ"א

1. בולען ענק נפער בחניון בית החולים שערי צדק. הבולען נפער בחניון החיצוני של בית החולים והביא לקריסת חלק משמעותי ממנו. הסיבה לקריסה היא ככל הנראה כריית המנהרה בכביש 16. הכתבה של חזקי ברוך הייתה הכתבה הכי נצפית השבוע.

2. הג'וב שהובטח לשמוליק סילמן, בעלה של ח"כ עידית סילמן: הלחץ של אנשי הליכוד הגיע גם לבני משפחתה של חברת הכנסת מימינה. הבעל שמוליק היה יעד ללחץ אידיאולוגי וגם לניסיונות פיתוי.

3. שריפות גדולות השתוללו בהרי ירושלים ובשומרון. שריפה פרצה ליד מעלה החמישה ובהר איתן שליד הסטף. שריפות פרצו גם באזור אריאל ושבי שומרון ובשירותי הכבאות מעריכים כי מדובר בהצתות. הכתבה של חזקי ברוך.

4. "פוחדת שיפגעו בילדים שלי": ח"כ עידית סילמן שוברת שתיקה. חברת הכנסת מימינה מקבלת איומים על חייה מאז שנחתם ההסכם הקואליציוני בין בנט ללפיד. בריאיון לחדשות 13 היא מתייחסת לראשונה לחששות: "מרגישה בפרק של הסופרנוס – ברור מי מממן את ההפגנות".

5. החתונה המרגשת של יהודה ורננה: בני נוער מהמושב מחולה ארגנו חתונה שמחה לזוג שמגיע מרקע מורכב. החתן הוא לוחם המגיע ממשפחה חרדית שנתקה את הקשר עמו. ביום בו התפרסמה הכתבה ניצל מי שארגן את החתונה מתאונת דרכים שיכלה להיות קטלנית. הכתבה של יהונתן גוטליב.

6. עיקרי ההסכם הקואליציוני: ימונה רב ראשי מהציונות הדתית, בנט לא יוכל להצטרף לממשלה אחרת. כל צירוף מפלגה לקואליציה יחייב את הסכמת כלל המפלגות. יש עתיד וימינה מפרסמות את ההסכמים הקואליציוניים לקראת השבעת הממשלה: "ממשלת האחדות תתמקד בנושאים הרבים המשותפים לכלל אזרחי המדינה". הכתבה של חזקי ברוך.

7. מותו של קצין המודיעין: ביצע פעולות שפגעו קשות בביטחון המדינה. הקצין ששירת ביחידה טכנולוגית באמ"ן ביצע באופן מודע מספר פעולות שפגעו קשות בביטחון המדינה והיה מודע לפוטנציאל הנזק. הכתבה של קובי פינקלר.

8. ידידיה מאיר: "לבנט אין מנדט". העיתונאי ידידיה מאיר התארח באולפן ערוץ 7: מפחיד לראות את יכולת פייסבוק לבלום מחאה לגיטימית בשלב המודעות. בנט אימץ את השיח הבלפורי. חבריו החדשים יסחטו אותו. הכתבה של יוני קמפינסקי.

9. גפני הופתע לפגוש את סלומינסקי הצעיר: ח"כ משה גפני הפנה את רשות הדיבור בוועדת הכספים לנציג משרד המשפטים והופתע לגלות שם את בנו של ח"כ לשעבר ניסן סלומינסקי.

10. חמאס מפרסם תמונות חדשות של שליט והקלטה של "שבוי ישראלי'' שאומר: "אני נתון בשבי, מקווה שמדינת ישראל עדיין קיימת". תגובת ישראל: ''זו מניפולציה זולה ושקופה''. הכתבה של עדו בן פורת.